CRCW1206120RJNEAHP
DigiKeyn tuotenumero
541-120UATR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-120UACT-ND - Cut Tape (CT)
541-120UADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW1206120RJNEAHP
Kuvaus
RES SMD 120 OHM 5% 3/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 Ohms ±5% 0,75W, 3/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRCW1206120RJNEAHP -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,122" pit. x 0,063" lev. (3,10mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)