CRCW1206120RJNEAHP | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CRCW1206120RJNEAHP |
Kuvaus | RES SMD 120 OHM 5% 3/4W 1206 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 14 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 120 Ohms ±5% 0,75W, 3/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CRCW1206120RJNEAHP -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä |
Valm. | Lämpötilakerroin ±200ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 1206 (3216 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,122" pit. x 0,063" lev. (3,10mm x 1,60mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,026" (0,65mm) |