CRCW1206120RJNEAC | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CRCW1206120RJNEAC |
Kuvaus | RES 120 OHM 5% 1/4W 1206 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 120 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CRCW1206120RJNEAC -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin ±200ppm/°C |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Sarja | Pakkaus / kotelo 1206 (3216 metrinen) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Valmistajan laitepakkaus |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,120" pit. x 0,061" lev. (3,05mm x 1,55mm) |
Resistanssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,026" (0,65mm) |