CRCW1206120RFKTA
DigiKeyn tuotenumero
541-CRCW1206120RFKTATR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-CRCW1206120RFKTACT-ND - Cut Tape (CT)
541-CRCW1206120RFKTADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW1206120RFKTA
Kuvaus
RES SMD 120 OHM 1% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRCW1206120RFKTA -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)