CRCW1206120RFKTA | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CRCW1206120RFKTA |
Kuvaus | RES SMD 120 OHM 1% 1/4W 1206 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 120 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CRCW1206120RFKTA -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200 |
Valm. | Lämpötilakerroin ±100ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 1206 (3216 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,024" (0,60mm) |