CRCW0805806KFKTA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 16 019
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Suora
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Panasonic Industry
Samankaltainen
Samankaltainen
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
806 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
CRCW0805806KFKTA
DigiKeyn tuotenumero
CRCW0805806KFKTA-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW0805806KFKTA
Kuvaus
RES SMD 806K OHM 1% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CRCW0805806KFKTA -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)