CRCW08054K70JNEAIF
DigiKeyn tuotenumero
541-CRCW08054K70JNEAIFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-CRCW08054K70JNEAIFCT-ND - Cut Tape (CT)
541-CRCW08054K70JNEAIFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW08054K70JNEAIF
Kuvaus
RES SMD 4.7K OHM 5% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRCW08054K70JNEAIF -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)