CRCW08054K70FKEB
DigiKeyn tuotenumero
541-CRCW08054K70FKEBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-CRCW08054K70FKEBCT-ND - Cut Tape (CT)
541-CRCW08054K70FKEBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW08054K70FKEB
Kuvaus
RES SMD 4.7K OHM 1% 1/4W 0805
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRCW08054K70FKEB -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)