CRCW08053K30JNTA
DigiKeyn tuotenumero
541-CRCW08053K30JNTATR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-CRCW08053K30JNTACT-ND - Cut Tape (CT)
541-CRCW08053K30JNTADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW08053K30JNTA
Kuvaus
RES SMD 3.3K OHM 5% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.3 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRCW08053K30JNTA -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)