CRCW080531R6FKEA
DigiKeyn tuotenumero
541-31.6CTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-31.6CCT-ND - Cut Tape (CT)
541-31.6CDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW080531R6FKEA
Kuvaus
RES SMD 31.6 OHM 1% 1/4W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
31.6 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRCW080531R6FKEA -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)