CRCW080524K0FKEB on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Vishay Dale
Varastossa: 33 577
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Suora
Panasonic Industry
Suora
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
Parametrisesti vastaava
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
24 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
CRCW080524K0FKEB
DigiKeyn tuotenumero
CRCW080524K0FKEB-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW080524K0FKEB
Kuvaus
RES SMD 24K OHM 1% 1/4W 0805
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CRCW080524K0FKEB -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)