CRCW080522K0FKEAC
DigiKeyn tuotenumero
541-4150-2-ND - Rullattu teippi (TR)
541-4150-1-ND - Cut Tape (CT)
541-4150-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW080522K0FKEAC
Kuvaus
RES 22K OHM 1% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRCW080522K0FKEAC -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)