CRCW08051K50FKEAHP
DigiKeyn tuotenumero
541-1.50KTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-1.50KTCT-ND - Cut Tape (CT)
541-1.50KTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW08051K50FKEAHP
Kuvaus
RES SMD 1.5K OHM 1% 1/2W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.5 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRCW08051K50FKEAHP -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)