CRCW0805147KFKEB on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Suora
Panasonic Industry
Suora
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
TE Connectivity Passive Product
Parametrisesti vastaava
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
147 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
CRCW0805147KFKEB
DigiKeyn tuotenumero
CRCW0805147KFKEB-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW0805147KFKEB
Kuvaus
RES SMD 147K OHM 1% 1/4W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CRCW0805147KFKEB -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)