CRCW0805124RFKTA
DigiKeyn tuotenumero
541-CRCW0805124RFKTATR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-CRCW0805124RFKTACT-ND - Cut Tape (CT)
541-CRCW0805124RFKTADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW0805124RFKTA
Kuvaus
RES SMD 124 OHM 1% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
124 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRCW0805124RFKTA -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)