CRCW06038K87FKEA
DigiKeyn tuotenumero
541-8.87KHTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-8.87KHCT-ND - Cut Tape (CT)
541-8.87KHDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW06038K87FKEA
Kuvaus
RES SMD 8.87K OHM 1% 1/8W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8.87 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRCW06038K87FKEA -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,033" lev. (1,55mm x 0,85mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)