CRCW060382R0JNEB on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Panasonic Industry
Suora
Stackpole Electronics Inc
82 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
CRCW060382R0JNEB
DigiKeyn tuotenumero
CRCW060382R0JNEB-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW060382R0JNEB
Kuvaus
RES SMD 82 OHM 5% 1/8W 0603
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CRCW060382R0JNEB -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,033" lev. (1,55mm x 0,85mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)