CRCW06033K90JNEA
DigiKeyn tuotenumero
541-3.9KGTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-3.9KGCT-ND - Cut Tape (CT)
541-3.9KGDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW06033K90JNEA
Kuvaus
RES SMD 3.9K OHM 5% 1/8W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.9 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRCW06033K90JNEA -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,033" lev. (1,55mm x 0,85mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)