CRCW06032R20FKEAC
DigiKeyn tuotenumero
541-5337-2-ND - Rullattu teippi (TR)
541-5337-1-ND - Cut Tape (CT)
541-5337-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW06032R20FKEAC
Kuvaus
RES 2.2 OHM 1% 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRCW06032R20FKEAC -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)