CRCW06032K21FKEA on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Panasonic Industry
Varastossa: 41 465
Tekniset tiedot
Suora
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Stackpole Electronics Inc
Samankaltainen
YAGEO
Samankaltainen
YAGEO
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
2.21 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo