CRCW0603220RFHEAP on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
KOA Speer Electronics, Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
TE Connectivity Passive Product
Varastossa: 33 111
Tekniset tiedot
220 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
CRCW0603220RFHEAP
DigiKeyn tuotenumero
CRCW0603220RFHEAP-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW0603220RFHEAP
Kuvaus
RES SMD 220 OHM 1% 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CRCW0603220RFHEAP -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,033" lev. (1,55mm x 0,85mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)