CRCW06031K80JNEA | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CRCW06031K80JNEA |
Kuvaus | RES SMD 1.8K OHM 5% 1/8W 0603 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1.8 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CRCW06031K80JNEA -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200 |
Valm. | Lämpötilakerroin ±200ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,061" pit. x 0,033" lev. (1,55mm x 0,85mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,020" (0,50mm) |