CRCW0402806RFKTD
DigiKeyn tuotenumero
541-CRCW0402806RFKTDTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-CRCW0402806RFKTDCT-ND - Cut Tape (CT)
541-CRCW0402806RFKTDDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW0402806RFKTD
Kuvaus
RES SMD 806 OHM 1% 1/16W 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
806 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRCW0402806RFKTD -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,016" (0,40mm)