CRCW0402806RFKED | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CRCW0402806RFKED |
Kuvaus | RES 806 OHM 1% 1/16W 0402 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 806 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CRCW0402806RFKED -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200 |
Valm. | Lämpötilakerroin ±100ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0402 (1005 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,016" (0,40mm) |