CRCW040212K0FKTD
DigiKeyn tuotenumero
541-CRCW040212K0FKTDTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-CRCW040212K0FKTDCT-ND - Cut Tape (CT)
541-CRCW040212K0FKTDDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW040212K0FKTD
Kuvaus
RES SMD 12K OHM 1% 1/16W 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CRCW040212K0FKTD -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,016" (0,40mm)