CRCW020133R2FNEDAT
DigiKeyn tuotenumero
541-CRCW020133R2FNEDATTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-CRCW020133R2FNEDATCT-ND - Cut Tape (CT)
541-CRCW020133R2FNEDATDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW020133R2FNEDAT
Kuvaus
CRCW0201-AT 200 33R2 1% ET7 E3
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33.2 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Piirivastukset 0201 (0603 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
Kategoria
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valmistajan laitepakkaus
Osan tila
Aktiivinen
Luokitukset
AEC-Q200
Resistanssi
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,010" (0,26mm)