CMF704K7500FKR6 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Parametrisesti vastaava
4.75 kOhms ±1% 1,75W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF704K7500FKR6
DigiKeyn tuotenumero
CMF704K7500FKR6-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF704K7500FKR6
Kuvaus
RES 4.75K OHM 1.75W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF704K7500FKR6 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,180" halk. x 0,562" pit. (4,57mm x 14,27mm)