CMF6540K200FHEK70 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Parametrisesti vastaava
40.2 kOhms ±1% 1,5W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF6540K200FHEK70
DigiKeyn tuotenumero
CMF6540K200FHEK70-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF6540K200FHEK70
Kuvaus
RES 40.2K OHM 1.5W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF6540K200FHEK70 -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,180" halk. x 0,562" pit. (4,57mm x 14,27mm)