CMF651K3000FHBF
DigiKeyn tuotenumero
CMF651K3000FHBF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF651K3000FHBF
Kuvaus
RES 1.3K OHM 1.5W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.3 kOhms ±1% 1,5W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
CMF651K3000FHBF -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,180" halk. x 0,562" pit. (4,57mm x 14,27mm)