CMF6515K000FKR6 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
15 kOhms ±1% 1,5W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF6515K000FKR6
DigiKeyn tuotenumero
CMF6515K000FKR6-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF6515K000FKR6
Kuvaus
RES 15K OHM 1.5W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF6515K000FKR6 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Vanhentunut
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,180" halk. x 0,562" pit. (4,57mm x 14,27mm)