CMF60750R00FHEA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Tekniset tiedot
Parannus
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 93
750 Ohms ±1% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF60750R00FHEA
DigiKeyn tuotenumero
CMF60750R00FHEA-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF60750R00FHEA
Kuvaus
RES 750 OHM 1W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF60750R00FHEA -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,165" halk. x 0,469" pit. (4,20mm x 11,90mm)