CMF604R9900FKBF on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Tekniset tiedot
4.99 Ohms ±1% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF604R9900FKBF
DigiKeyn tuotenumero
CMF604R9900FKBF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF604R9900FKBF
Kuvaus
RES 4.99 OHM 1W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF604R9900FKBF -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,165" halk. x 0,469" pit. (4,20mm x 11,90mm)