CMF604K7500FHBF on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 90
4.75 kOhms ±1% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF604K7500FHBF
DigiKeyn tuotenumero
CMF604K7500FHBF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF604K7500FHBF
Kuvaus
RES 4.75K OHM 1W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF604K7500FHBF -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,165" halk. x 0,469" pit. (4,20mm x 11,90mm)