CMF6040K200FKEA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Parametrisesti vastaava
40.2 kOhms ±1% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF6040K200FKEA
DigiKeyn tuotenumero
CMF6040K200FKEA-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF6040K200FKEA
Kuvaus
RES 40.2K OHM 1W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF6040K200FKEA -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,165" halk. x 0,469" pit. (4,20mm x 11,90mm)