CMF6022R100FKEK on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Parametrisesti vastaava
22.1 Ohms ±1% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF6022R100FKEK
DigiKeyn tuotenumero
CMF6022R100FKEK-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF6022R100FKEK
Kuvaus
RES 22.1 OHM 1W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF6022R100FKEK -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Koko/mitat
0,165" halk. x 0,469" pit. (4,20mm x 11,90mm)