CMF6013K000FER6 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
13 kOhms ±1% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF6013K000FER6
DigiKeyn tuotenumero
CMF6013K000FER6-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF6013K000FER6
Kuvaus
RES 13K OHM 1W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF6013K000FER6 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Vanhentunut
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,165" halk. x 0,469" pit. (4,20mm x 11,90mm)