CMF558K6600FKEA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Tekniset tiedot
Parannus
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 887
Varastossa: 100
Samankaltainen
Stackpole Electronics Inc
8.66 kOhms ±1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF558K6600FKEA
DigiKeyn tuotenumero
CMF558K6600FKEA-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF558K6600FKEA
Kuvaus
RES 8.66K OHM 1/2W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF558K6600FKEA -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)