CMF556K8100BEEA70 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Tekniset tiedot
Parannus
Tekniset tiedot
6.81 kOhms ±0,1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF556K8100BEEA70
DigiKeyn tuotenumero
CMF556K8100BEEA70-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF556K8100BEEA70
Kuvaus
RES 6.81K OHM 1/2W .1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF556K8100BEEA70 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)