CMF5564K900FHEB
DigiKeyn tuotenumero
CMF64.9KHFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CMF64.9KHFCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF5564K900FHEB
Kuvaus
RES 64.9K OHM 1/2W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
64.9 kOhms ±1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
CMF5564K900FHEB -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)