CMF555K6200FHEA70 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 55
Suora
Stackpole Electronics Inc
Samankaltainen
Stackpole Electronics Inc
5.62 kOhms ±1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF555K6200FHEA70
DigiKeyn tuotenumero
CMF555K6200FHEA70-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF555K6200FHEA70
Kuvaus
RES 5.62K OHM 1/2W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF555K6200FHEA70 -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)