CMF55536K00DHEA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
536 kOhms ±0,5% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF55536K00DHEA
DigiKeyn tuotenumero
CMF55536K00DHEA-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF55536K00DHEA
Kuvaus
RES 536K OHM 1/2W .5% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CMF55536K00DHEA -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)