CMF5549R900BEEB
DigiKeyn tuotenumero
541-CMF5549R900BEEBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-CMF5549R900BEEBCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF5549R900BEEB
Kuvaus
RES 49.9 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
49.9 Ohms ±0,1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
CMF5549R900BEEB -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)