CMF55324R00FKR670 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 942
324 Ohms ±1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF55324R00FKR670
DigiKeyn tuotenumero
CMF55324R00FKR670-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF55324R00FKR670
Kuvaus
RES 324 OHM 1/2W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF55324R00FKR670 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)