CMF55200R00BHBF on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Tekniset tiedot
200 Ohms ±0,1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF55200R00BHBF
DigiKeyn tuotenumero
CMF55200R00BHBF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF55200R00BHBF
Kuvaus
RES 200 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF55200R00BHBF -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)