CMF551K7800FEBF on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Tekniset tiedot
1.78 kOhms ±1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF551K7800FEBF
DigiKeyn tuotenumero
CMF551K7800FEBF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF551K7800FEBF
Kuvaus
RES 1.78K OHM 1/2W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CMF551K7800FEBF -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)