CMF551K7400FKR6 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Tekniset tiedot
Varastossa: 972
Varastossa: 100
Samankaltainen
Stackpole Electronics Inc
1.74 kOhms ±1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF551K7400FKR6
DigiKeyn tuotenumero
CMF551K7400FKR6-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF551K7400FKR6
Kuvaus
RES 1.74K OHM 1/2W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF551K7400FKR6 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)