CMF5518K200BER670 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
18.2 kOhms ±0,1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF5518K200BER670
DigiKeyn tuotenumero
CMF5518K200BER670-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF5518K200BER670
Kuvaus
RES 18.2K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF5518K200BER670 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)