CMF5514K300DHEB on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Tekniset tiedot
Parannus
Parametrisesti vastaava
14.3 kOhms ±0,5% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF5514K300DHEB
DigiKeyn tuotenumero
CMF5514K300DHEB-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF5514K300DHEB
Kuvaus
RES 14.3K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF5514K300DHEB -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)