CMF5513K000BER670 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 984
13 kOhms ±0,1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF5513K000BER670
DigiKeyn tuotenumero
CMF5513K000BER670-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF5513K000BER670
Kuvaus
RES 13K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF5513K000BER670 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)