CMF5088R700FHEB on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
88.7 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF5088R700FHEB
DigiKeyn tuotenumero
CMF88.7QFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF5088R700FHEB
Kuvaus
RES 88.7 OHM 1/4W 1% AXIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF5088R700FHEB -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Koko/mitat
0,065" halk. x 0,150" pit. (1,65mm x 3,81mm)